בטיפול אני שמה דגש על יצירת מרחב בטוח, בו ניתן לבחון נקודות קושי או מקומות כואבים ולהתמקד בשינויים המתבקשים.

הטיפול הנו תהליך משותף שבו אני משתמשת בידע המקצועי שרכשתי כדי לעזור לאנשים לגלות ולהתבסס על הכוחות הפנימיים שלהם. אני מאמינה בחשיבות של מפגש בין אנשים במובן העמוק של המילה כבעל עוצמות מחוללות שינוי- מפגש בו האדם מרגיש שהוא נראה ונחשב.

אני מתאימה את הגישה הטיפולית לאתגרים שבפני המטופל ולמי שהוא כבן אדם. כך שגם אם יגיעו שני אנשים, שניהם מתלוננים על "דיכאון", הטיפול של כל אחד מהם ייראה קצת אחרת.

אמנם כל טיפול הוא ייחודי ו"נתפר" לצרכים של המטופל אך את או אתה יכולים לצפות שהטיפול אתי יהיה אינטראקטיבי ומאופיין בשיתוף. אני מקשיבה, שואלת שאלות ותומכת במטופלים במציאת הדרך שלהם.

אני בעלת הכשרה לטפל בגישות שונות כולל טיפול דינמי קצר מועד, וטיפול קוגנטיבי-התנהגותי. באופן כללי, ניתן לאמר שגישות קצרות מועד אלו מתאימות לבעיות ממוקדות ומוגדרות. אני מציעה גם טיפול דינמי קלאסי שבדרך כלל אורך יותר זמן ומתאים למצבים שהם יותר מורכבים או שנמשכים זמן ממושך.

 

הסוגים השונים של הטיפולים שאני מציעה: (לחצו לפרטים נוספים)

בטיפול פסיכולוגי אישי נפגשים עם הפסיכולוג לשיחות באופן קבוע (בדרך כלל פעם בשבוע) כדי לתת מענה לקושי רגשי. אנשים מגיעים לטיפול פסיכולוגי מסיבות שונות...

הדרכת ההורים הינה חלק מתהליך של למידה והתכווננות לצרכים של הילד. תמיכה וחוות דעת מקצועית יכולים להקנות את הכלים להתמודדות עם מצבים שמותירים את ההורה בחוסר אונים, עם ספקות או אשמה

הטיפול בילדים מכוון קודם כל לפתרון של הבעיה באופן שיאפשר לילד לחזור למסלול ההתפתחות הנורמטיבי במהירות ובהמשך, על פי הצורך התמקדות בצרכים רגשיים נוספים. סוגי ההתערבות תלויים בצרכים של הילד ושל המשפחה ומעורבות ההורים בתהליך מהווה נדבך חשוב בטיפול.

הליווי הטיפולי בתהליך האבל נועד לעזור לאדם המתאבל להסתגל לאובדן האדם הקרוב ולמציאות של החיים בלי אותו אדם. אשמח לייעץ בנוגע לצורך בתמיכה מקצועית, איזה התערבות טיפולית מתאימה ומהו הזמן הנכון לעשות זאת.

הטיפול בפוסט טראומה תלוי באופי הארוע הטראומתי וכן במערך הסימפטומים מהם סובל המטופל. בחלק מהמקרים ניתן להציע טיפול קצר מועד (בין 8-12 פגישות) שנמצא כיעיל ביותר במצבים מסויימים. במקרים אחרים, דרושה התערבות רב מימדית וממושכת יותר. ניתן לפנות אלי ולהתייעץ בנוגע לאבחנה ולסוג הטיפול המתאים ביותר.

Please reload